ELEKTRYZUJĄCA MOC PRZYGÓD
NOWY NISSAN X-TRAIL

e-POWER.
Zupełnie nowy wymiar zelektryfikowanego napędu

e-POWER to innowacyjna technologia Nissana, polegająca na wykorzystaniu silnika benzynowego jedynie do wytwarzania energii dla silnika elektrycznego, który napędza pojazd. Efektem jest precyzyjna i cicha jazda bez konieczności podłączenia do sieci elektrycznej. Dostępny jest także układ e-4ORCE 4WD, który zapewnia jeszcze więcej mocy i stabilne manewry.

Zelektryfikowany pięcio- lub siedmiomiejscowy samochód, który pomieści wszystkich i wszystko

Zabierz nawet 7 osób i pożegnaj się z kłótniami o to, kto zajmie najlepsze miejsce. Masz do dyspozycji wejścia USB z przodu i z tyłu, a także elastyczny system aranżacji przestrzeni bagażowej. Dostępne przegrody ułożyć można w 16 różnych konfiguracjach.

Zaawansowane technologie przychodzą z pomocą

Wyobraź sobie, że podczas każdej podróży jedziesz w towarzystwie inteligentnego drugiego pilota. Takiego, który Cię ostrzega o zagrożeniach oraz pomaga zaparkować i trzymać się pasa ruchu. Dowiedz się więcej o wszystkich technologiach Nissana.

W kontakcie ze światem

Większy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości i przekątnej 12,3 cala w nowym Nissanie X-Trail oraz aplikacja NissanConnect Services⁵ zapewniają dostęp do ulubionych playlist i aplikacji oraz pozwalają wybrać cel podróży i wiele innych funkcji.

Pobierz cennik 2022
Pobierz cennik 2023

Masz pytania?
Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.