ZUPEŁNIE NOWY NISSAN QASHQAI

Wyjątkowy i niepowtarzalny wygląd

Sylwetka Zupełnie Nowego Nissana Qashqai jest rozpoznawalna dzięki charakterystycznym proporcjom SUV-a, doskonałym oświetleniem w technologii LED i masywnymi 20-calowymi felgami ze stopu metali lekkich. Bogatsza oferta kolorów daje pewność wyróżnienia się z tłumu.

Zachwycające rozwiązania

Rozgość się w fotelach ze skóry Nappa¹ z opcją masażu dla przedniego rzędu. Daj się oczarować cyfrowemu wyświetlaczowi i zaawansowanym technologiom łączności. Kiedy doświadczysz jak przestronne jest wnętrze – nie będziesz mógł się mu oprzeć.

Kolory i wymiary

Większy wybór kombinacji kolorów niż kiedykolwiek, nowe dwukolorowe nadwozie, które podkreśla linie nawiązujące do stylistyki coupé. W Nissanie Qashqai nigdy nie chodziło o wtopienie się w tłum.

Zupełnie Nowy
NISSAN QASHQAI
już od 99 800 ZŁ

Odkryj broszurę zupełnie Nowego Nissana QASHQAI

Rozpocznij przygodę i zobacz, jak zupełnie nowy Nissan Qashqai otwiera kolejny rozdział historii crossoverów.

POBIERZ BROSZURĘ
POBIERZ CENNIK

Inteligentna moc z myślą o zmieniającym się świecie

Pewniejsze prowadzenie i bardziej ekscytująca jazda – dzięki nowym układom napędowym. Technologia miękkiej hybrydy (mild hybrid) zwiększa wydajność. Qahqai e-POWER³ łączy zalety samochodu elektrycznego z wygodą korzystania z silnika benzynowego, zapewniając natychmiastowe przyspieszenie, niezrównaną płynność jazdy i ciszę, znane z prowadzenia aut elektrycznych.

Nissan Intelligent Mobility

Pakiet Nissan Intelligent Mobility⁸ zapewnia lepszą pewność siebie kierowcy oraz łączność ze światem podczas każdej podróży. Teraz będziesz bardziej świadomy na drodze, a nawet możesz liczyć na wsparcie, kiedy go potrzebujesz.

Przetestuj Nowego Nissana Qashqai!
Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą. 

    LUB ZADZWOŃ:
    881 209 209