NOWY NISSAN JUKE

By |2019-11-07T18:40:33+01:00Wrzesień 4th, 2019|Aktualności|0 Comments
ROZPOCZNIJ REWOLUCJĘ ZUPEŁNIE
NOWYM NISSANEM JUKE

NOWY NISSAN JUKE 2019 – COUPÉ CROSSOVER

W pierwszym wcieleniu Nissan Juke przełamał schematy swym wyjątkowym stylem. Teraz, nowy Nissan Juke kolejny raz redefiniuje powszechne opinie na temat kompaktowych SUV-ów.

REWOLUCYJNE COUPÉ

Wyraziste linie, spektakularne światła, intrygujące akcenty, 19-calowe felgi ze stopu metali lekkich i charakterystyczny pływający dach. Wrażenie robi też elegancka aerodynamika, która zapewnia cichą i ekonomiczną jazdę. Jeśli lubisz przyciągać spojrzenia, awangardowy design nowego Nissana Juke wyróżni Cię na drodze.

NOWE CHARAKTERYSTYCZNE REFLEKTORY LED

Z drogi! Przodu nowego Nissana Juke nie da się pomylić z żadnym innym. Wykorzystanie technologii LED zapewnia bardziej naturalne światło, poprawiając widoczność dla kierowcy.

KULTOWY KSZTAŁT TYLNYCH ŚWIATEŁ LED

Tylne światła LED nowego Nissana Juke wyróżnia charakterystyczny kształt bumeranga. Jasne lampy LED ułatwiają innym kierowcom dostrzeżenie Cię na drodze, dzięki czemu samochód jest równie bezpieczny co stylowy. Tylny spoiler nie tylko dodaje wyrazistości, ale także poprawia aerodynamikę nowego Nissana Juke.

PRZYSPIESZ BICIE SERCA

Usiądź wygodnie w sportowych fotelach, chwyć kierownicę wzorowaną na autach wyścigowych i przygotuj się na dreszczyk emocji. Dynamiczny silnik z turbodoładowaniem współpracuje doskonale z superszybką przekładnią DCT. Precyzyjne, zwrotne zawieszenie w pełni wykorzystuje możliwości mocnego i sztywnego podwozia. A pakiet innowacyjnych technologii sprawi, że jazda będzie bezpieczna, pełna emocji i wrażeń.

UŚMIECH NA TWARZY

Za kierownicą nowego Nissana Juke każda trasa – i do pracy, i po malowniczej okolicy – będzie przyjemnym doznaniem. Moc pozwala na błyskawiczne reakcje. Precyzyjny układ kierowniczy i najnowocześniejszy system kontroli toru jazdy nowego Nissana Juke pozwoli Ci z łatwością pokonać każdy zakręt. Sztywne podwozie, które jest idealną podstawą dla sportowego zawieszenia ma swoje źródło w zaawansowanej, opracowanej komputerowo konstrukcji. Usiądź za kierownicą i poczuj minimalny przechył na zakrętach oraz sportową łatwość prowadzenia pojazdu – a wszystko podczas wygodnej jazdy nawet na masywnych 19-calowych felgach ze stopu metali lekkich.

POZNAJ CENY I UMÓW SIĘ NA JAZDĘ TESTOWĄ

Skontaktujmy się, jak tylko samochód będzie dostępny w naszym salonie