Zelektryzuj przyszłość
swojej firmy

Przy mniejszych kosztach eksploatacji w stosunku do pojazdu z silnikiem wysokoprężnym, elektryczny Nissan Townstar to dobre rozwiązanie dla firmy. Imponujący, łączny zasięg do 300 km, czyli najdłuższy w segmencie, pozwala pokonać nawet najdłuższe trasy w ciągu dnia, a bezemisyjny układ napędowy umożliwia dotarcie do wszystkich zakątków miasta.

Znajdź idealny model

Nissan Townstar pozwala na personalizację nawet najdrobniejszych szczegółów: od wzoru tylnych drzwi po układ siedzeń.

Szeroko otwierane drzwi przesuwne sprawiają, że załadunek i rozładunek towarów jest dziecinnie prosty.

Nissan Townstar jest na tyle szeroki, że z łatwością zmieszczą się w nim dwie standardowe europalety.

Odkryj nowy standard

Nissan Townstar wyznacza nowe standardy w klasie vanów, oferując najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa, opcje łączności i funkcje wspomagające kierowcę, które zwykle są dostępne tylko w samochodach osobowych.

Apple Carplay® i Android Auto™

Połącz się, aby mieć dostęp do muzyki, wiadomości tekstowych i innych ulubionych aplikacji na swoim smartfonie podczas jazdy. Do pokładowej sieci Wi-Fi [5] możesz podłączyć kilka urządzeń.

Twój świat w zasięgu ręki

We wnętrzu Nissana Townstar masz wszystko czego potrzebujesz w zasięgu ręki. To wszystko dzięki przemyślanym i praktycznym schowkom, najnowocześniejszym systemom łączności i ergonomicznej kontrukcji.

Dodaj wykończeniowe detale

Wzbogać Nissana Townstar o oryginalne akcesoria, które nie tylko będą praktyczne, ale zapewnią indywidualny charakter Twojego pojazdu.

Drewniane zabezpieczenia

Dywaniki

Podłokietnik

Taki, jak Ty

Bagażniki rowerowe, boksy dachowe, przegrody i siatki bagażowe – dzięki akcesoriom do Nissana Townstar, stworzysz idealnego partnera podróży.

Odpinany zaczep holowniczy

Kratka odgradzająca

Uchwyt mocowania roweru

Skorzystaj z doskonałej oferty

Mając do dyspozycji wiele elastycznych opcji finansowania, możesz odjechać nowym Nissanem Townstar za mniej, niż myślisz.

POBIERZ CENNIK – VAN
POBIERZ CENNIK – VAN ELEKTRYCZNY
POBIERZ CENNIK – COMBI

Przetestuj Nissana Townstar!
Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą. 

    LUB ZADZWOŃ:
    881 209 209