Elektryzująca moc bez ładowania
NISSAN QASHQAI z napędem e-Power

Poznaj unikalną technologię
Nissana: e-POWER.
Zupełnie nowy wymiar zelektryfikowanego napędu

Poczuj przyjemność prowadzenia elektrycznego samochodu. e-POWER to wyjątkowa technologia Nissana, dzięki której podróż po mieście jest bardziej cicha i ekonomiczna. Polega ona na wykorzystaniu silnika benzynowego jedynie do wytwarzania energii dla silnika elektrycznego, który napędza pojazd i nie wymaga podłączenia do sieci elektrycznej. Nissan Qashqai z napędem e-POWER wyposażony jest w automatyczną skrzynię biegów.
Crossover marki Nissan jest też dostępny z układem napędowym Mild Hybrid – wspomaganym elektrycznie zaawansowanym silnikiem benzynowym oferowanym w wersjach z napędem na przednią lub na obie osie.

Dążenie do wyjątkowych osiągów nigdy wcześniej nie było tak ekscytujące

Samochody z napędem mild hybrid (MHEV) wykorzystują do napędzania kół silnik benzynowy, wspierany pracą baterii litowo-jonowej. Poprawiona została wydajność systemu Start-Stop, który może automatycznie wyłączyć silnik podczas jazdy na biegu jałowym lub po zdjęciu nogi z pedału gazu przy prędkości poniżej 18 km/h (w wersjach z automatyczną skrzynią biegów Xtronic), co zmniejsza emisję CO₂ i koszty eksploatacji samochodu3. Bateria pozwala także zasilać urządzenia elektryczne w czasie postoju. Lżejsze aluminiowe panele w drzwiach i masce przyczyniają się do obniżenia całkowitej masy auta, a tym samym emisji CO₂.

Dowiedz się więcej o wyjątkowych technologiach, w które wyposażony jest Nissan Qashqai

Zachwyć się prowadzeniem Nissana Qashqai. Połączenie unikatowej technologii mild hybrid (MHEV), układu napędowego 4WD i 5 trybów jazdy sprawi, że poradzisz sobie w każdej sytuacji. Będzie Ci trudno powstrzymać się przed jazdą próbną po obejrzeniu go z bliska!

Masz pytania?
Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.