NISSAN QASHQAI
CROSSOVER NASZPIKOWANY TECHNOLOGIĄ

Inteligentne technologie wspomagania jazdy Nissana wykorzystują zaawansowane rozwiązania radarowe, które monitorują otoczenie samochodu, umożliwiając Ci odpowiednią reakcję na zaskakujące sytuacje.

NISSAN QASHQAI N-TEC

Od charakterystycznego grilla w kształcie litery V, przez przyciemnione reflektory, aż po czarne 19-calowe felgi ze stopu metali lekkich. W środku znajdziesz wykończenie z Alcantary [*] i syntetycznej skóry oraz czarne akcenty, które jeszcze bardziej wzbogacą Twoje doznania w czasie jazdy.

DESIGN NADWOZIA

Udoskonalone reflektory, felgi i osłona wlotu powietrza podkreślają nowy wymiar wyrafinowania i dynamiki naszego flagowego SUV-a.

TECHNOLOGIE WSPIERAJĄCE ORIENTACJĘ KIEROWCY

Elegancja w każdym detalu i wyrafinowanie wykończenia każdego elementu to znaki charakterystyczne Twojego wymarzonego SUV-a.

NISSAN PROPILOT

WSPARCIE, KIEDY NAJBARDZIEJ GO POTRZEBUJESZ

Technologia ProPILOT* Nissana ułatwia wszystko, od jazdy w korku po utrzymywanie bezpiecznej odległości od pojazdu z przodu na drodze szybkiego ruchu. Wkracza do akcji, abyś nie musiał się martwić i mógł oddać się czystej przyjemności z jazdy.

INTELIGENTNY ASYSTENT PARKOWANIA

WSPARCIE, KIEDY NAJBARDZIEJ GO POTRZEBUJESZ

Ta technologia pozwala na to, aby Twój Nissan Qashqai przejął kontrolę, zapewniając dzięki inteligentnemu asystentowi parkowania wspomaganie kierownicy podczas ustawiania się w ciasnych przestrzeniach.

NISSAN INTELLIGENT MOBILITY
TECHNOLOGIA, KTÓRA WSPIERA CIĘ NA TRASIE

Poczuj większą pewność jazdy, ekscytację i łączność ze światem podczas każdej podróży dzięki technologiom Nissan Intelligent Mobility, takim jak m.in. inteligentne światła oraz system blis i tsr, które obserwując sytuację na drodze, mogą przejąć kontrolę i pomóc Ci uniknąć wypadku. Asystent parkowania może samodzielnie zaparkować Nissana Qashqai, a system ProPILOT zapewnia dodatkowe innowacje, które pomagają poradzić sobie ze stresem za kierownicą podczas jazdy na autostradzie.

POBIERZ CENNIK 2020
POBIERZ BROSZURĘ
DANE TECHNICZNE

Poznaj bliżej Nissana Qashqai podczas jazd testowych.
Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

    LUB ZADZWOŃ:
    881 209 209