NISSAN JUKE – ROCZNIK PRODUKCJI 2021
TWÓJ NOWY NISSAN

Dzięki Nissan Kredyt Select, Twoje nowe auto jest na wyciągnięcie ręki! Zapytaj o szczegóły i przekonaj się, jakie to proste!

Tylko dzięki Nissan Kredyt Select możesz wyjechać z salonu nowym autem z niską ratą miesięczną. Możliwy okres finansowania od 25 do 61 miesięcy.

Zaledwie kilka złotych dzieli Cię od przejścia na wyższy poziom mocy, komfortu i wyposażenia.

Na koniec umowy Ty sam możesz zadecydować, co zrobisz z autem – możesz je zachować lub wymienić na nowego Nissana.

Promocyjny pakiet ubezpieczeń już za 1,9% wartości samochodu w finasowaniu Nissan Finance.

REWOLUCYJNE COUPÉ

Wyraziste linie, spektakularne światła, intrygujące akcenty, 19-calowe felgi ze stopu metali lekkich i charakterystyczny pływający dach. Wrażenie robi też elegancka aerodynamika, która zapewnia cichą i ekonomiczną jazdę. Jeśli lubisz przyciągać spojrzenia, awangardowy design nowego Nissana Juke wyróżni Cię na drodze.

NOWE CHARAKTERYSTYCZNE REFLEKTORY LED

Z drogi! Przodu nowego Nissana Juke nie da się pomylić z żadnym innym. Wykorzystanie technologii LED zapewnia bardziej naturalne światło, poprawiając widoczność dla kierowcy.

KULTOWY KSZTAŁT TYLNYCH ŚWIATEŁ LED

Tylne światła LED nowego Nissana Juke wyróżnia charakterystyczny kształt bumeranga. Jasne lampy LED ułatwiają innym kierowcom dostrzeżenie Cię na drodze, dzięki czemu samochód jest równie bezpieczny co stylowy. Tylny spoiler nie tylko dodaje wyrazistości, ale także poprawia aerodynamikę nowego Nissana Juke.

PRZYSPIESZ BICIE SERCA

Usiądź wygodnie w sportowych fotelach, chwyć kierownicę wzorowaną na autach wyścigowych i przygotuj się na dreszczyk emocji. Dynamiczny silnik z turbodoładowaniem współpracuje doskonale z superszybką przekładnią DCT. Precyzyjne, zwrotne zawieszenie w pełni wykorzystuje możliwości mocnego i sztywnego podwozia. A pakiet innowacyjnych technologii sprawi, że jazda będzie bezpieczna, pełna emocji i wrażeń.

UŚMIECH NA TWARZY

Za kierownicą nowego Nissana Juke każda trasa – i do pracy, i po malowniczej okolicy – będzie przyjemnym doznaniem. Moc pozwala na błyskawiczne reakcje. Precyzyjny układ kierowniczy i najnowocześniejszy system kontroli toru jazdy nowego Nissana Juke pozwoli Ci z łatwością pokonać każdy zakręt. Sztywne podwozie, które jest idealną podstawą dla sportowego zawieszenia ma swoje źródło w zaawansowanej, opracowanej komputerowo konstrukcji. Usiądź za kierownicą i poczuj minimalny przechył na zakrętach oraz sportową łatwość prowadzenia pojazdu – a wszystko podczas wygodnej jazdy nawet na masywnych 19-calowych felgach ze stopu metali lekkich.

POBIERZ CENNIK
POBIERZ BROSZURĘ

Poznaj bliżej Nissana Juke podczas jazd testowych.
Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.