Nissan Juke Kiiro.
Edycja limitowana

W mieście pojawił się nowy superbohater. Sprawdź go w akcji i przekonaj się o jego możliwościach. Efektowne detale i zaawansowane technologie sprawią, że wkrótce usłyszą o nim wszyscy

Porywający styl

Po japońsku słowo „kiiro” oznacza „żółty” – to właśnie ten kolor towarzyszy nowemu szaremu lakierowi Ceramic na nadwoziu Nissana JUKE. Nowoczesny odcień szarości przełamano jaskrawymi elementami w dolnej części przedniego zderzaka, wzdłuż progów oraz na tylnym zderzaku.

Akcenty w pobudzającym zmysły kolorze „ostrej cytryny” dodają dynamizmu sylwetce Nissana JUKE Kiiro i wnoszą lekką nutę prowokacji. Wzrok przyciąga także aluminiowe wykończenie dolnej krawędzi przedniego zderzaka.

Wzór 19 calowych obręczy kół Nissana JUKE Kiiro zapożyczono z najbogatszej wersji Tekna, jednak dla podkreślenia wyjątkowego charakteru tej limitowanej edycji zostały one polakierowane na czarno.

Specjalny wzór na obudowach lusterek i krawędziach dachu sprawia wrażenie spływającego w kierunku tyłu samochodu pod wpływem wiatru lub pędu powietrza.

Całość nadaje nowemu Nissanowi JUKE Kiiro śmiały, choć minimalistyczny, przyciągający wzrok wygląd.

Okaż swoje intrygujące oblicze za kierownicą Nissana Juke Kiiro, który kryje w sobie ducha Batmana. Wyróżnij się z tłumu dzięki 19-calowym, lakierowanym na czarno aluminiowym alufelgom, akcentom stylistycznym w soczyście cytrynowym kolorze oraz charakterystycznemu wzorowi dachu i logo Kiiro.

W kontakcie ze światem

Miej wszystko pod swoją kontrolą. Wysokiej jakości wykończenie, stylowy design i wygodne, pikowane fotele przyciągną wzrok każdego. Usługi NissanConnect z pakietem najnowszych technologii zapewniają intuicyjny dostęp do wielu gadżetów, które pozwolą Ci się odnaleźć w każdej sytuacji.

Nie tylko atrakcyjne nadwozie

Kiiro, podobnie jak pozostałe wersje modelu JUKE, napędzany jest trzycylindrowym, oszczędnym i responsywnym silnikiem benzynowym. Litrowa jednostka z turbodoładowaniem generuje 114 KM mocy i 200 Nm momentu obrotowego. Standardowo samochód wyposażony jest w sześciobiegową, manualną skrzynię biegów, ale dostępna jest również dwusprzęgłowa przekładnia automatyczna z manetkami przy kierownicy.

W limitowanej edycji Nissana JUKE nie zabrakło także licznych intuicyjnych i łatwych w obsłudze technologii. Bezpieczeństwo podnoszą między innymi inteligentny system hamowania awaryjnego z funkcją rozpoznawania pieszych i rowerzystów, inteligentny tempomat, system rozpoznawania znaków drogowych, inteligentny asystent pasa ruchu, alarm ostrzegający o ruchu poprzecznym z tyłu oraz aktywny system monitorowania martwego pola, który ostrzega kierowcę o obecności pojazdu niewidocznego w lusterku bocznym i sprowadza jego samochód na dotychczasowy pas ruchu w celu uniknięcia kolizji.

System multimedialny NissanConnect, współpracujący z Apple CarPlay® i Android Auto, umożliwia korzystanie z wybranych aplikacji smartfona na 8‑calowym ekranie systemu inforozrywki.

Kierowcy mają dostęp do map TomTom z funkcją Live Traffic, a kompatybilny z Nissanem JUKE Asystent Google rozpoznaje szeroką gamę poleceń. Użytkownik może na przykład przesłać adres docelowego miejsca podróży, który głosowo wprowadzi w swoim smart-urządzeniu.

Nie każdy bohater nosi pelerynę i nie każdy musi być dużych rozmiarów. Limitowana wersja kompaktowego samochodu, który poradzi sobie z wyzwaniami w wielkim mieście i jeszcze nie raz zaskoczy Cię swoimi możliwościami.

Masz pytania?
Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą. 

    LUB ZADZWOŃ:
    881 209 209