X-TRAIL z silnikiem 2.0 dCi

NISSAN X-TRAIL 2.0 dCi

  • Nowy, mocniejszy silnik Diesla o mocy 177 KM i 380 Nm momentu obrotowego
  • Dostępny z napędem na jedną i obie osie, z przekładnią manualną i automatyczną
  • Automatyczna bezstopniowa skrzynia biegów Xtronic po raz pierwszy także w wersji 4WD
  • Inteligentny napęd na cztery koła All Mode 4x4-i.
  • Promocyjne ceny Nissana X-Trail z silnikiem 2.0 dCi już od 147 700 zł

Nissan X-Trail 2.0 dCi 177 KM to odpowiedź na potrzeby Klientów oczekujących zespołu napędowego zapewniającego wyższe osiągi. X-Trail z nowym silnikiem 2.0 dCi jest dostępny w wersji 5- lub 7?miejscowej, z eleganckim wnętrzem i bagażnikiem o pojemności 550 litrów, w którym zastosowano innowacyjny system podziału z wykorzystaniem półek i przegród, oferując aż 18 różnych konfiguracji.

Najważniejszą opcją, dzięki której X-Trail doskonale nadaje się na rodzinne wyprawy, jest system napędu All-Mode 4x4-i. Kierowca tak wyposażonego samochodu może włączyć tryb Auto, stały napęd na 4 koła lub zapewniający maksymalną oszczędność paliwa napęd 2WD. W trybie Auto samochód stale monitoruje warunki jazdy i dostosowuje rozdział momentu obrotowego między przednie i tylne koła pod kątem jak najlepszej przyczepności. Tryb 4WD Lock służy natomiast do jazdy w najtrudniejszych warunkach, zapewniając spokój i pewność prowadzenia bez względu na stan nawierzchni.

Duża dopuszczalna masa holowanej przyczepy, wynosząca aż do 2000 kg, sprawia, że X-Trail 2.0 dCi to doskonały pojazd dla wszystkich posiadaczy przyczep kempingowych i towarowych, łodzi oraz przyczep do przewozu koni.

Nissan X-Trail jest dostępny z systemem multimedialnym NissanConnect z 7?calowym ekranem dotykowym, tunerem radia cyfrowego DAB, modułem Bluetooth i funkcją odbioru strumieniowych transmisji audio.

Poznajcie zastosowane w X-Trailu zaawansowane technologicznie i inteligentne układy wspomagają kierowcę - system monitorowania ciśnienia powietrza w oponach, system ostrzegania o zmęczeniu kierowcy, system rozpoznawania znaków drogowych, adaptacyjne światła drogowe, system ostrzegania o pojeździe w martwym polu oraz system ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu.

Samochód jest również wyposażony, między innymi, w system wspomagania hamowania awaryjnego, aktywną kontrolę ruchów nadwozia, aktywną kontrolę toru jazdy, system wspomagania ruszania pod górę oraz – w zależności od wersji – aktywne hamowanie silnikiem, inteligentnego asystenta parkowania oraz inteligentny system kamer 360° z ostrzeżeniem o poruszających się obiektach.

Promocyjne ceny Nissana X-Trail 2.0 dCi rozpoczynają się od 147 700 zł za bogato wyposażoną wersję N-Vision z roku produkcji 2016, z napędem All Mode 4x4-i i przekładnią manualną. Kombinacja napędu na obie osie oraz skrzyni Xtronic została wyceniona na 149 700 zł (N-Vision Xtronic All Mode 4x4-i z rocznika 2016).

Wersja

Emisja CO2

Zużycie paliwa (cykl mieszany)

2.0 dCi 2WD Xtronic

 148 g/km Euro6

    5,6 l/100 km

2.0 dCi 4WD

 149 g/km Euro6

    5,6 l/100 km

2.0 dCi 4WD Xtronic

 158 g/km Euro6

    6,0 l/100 km